Ч.З.В.

З чого почати замовлення виробу?

I етап:

  • Планування простору;
  • Вибір розмірів виробу;
  • Монтаж на пластинку або піддон. Вибір піддону: Brasta Glass або іншого виробника (якщо обирається піддон іншого виробника – обов'язково перевірити, чи підійде стандартна кабіна Brasta Glass);

II етап:

  • Підготовка простору: клейка пластинки, формування ухилу;
  • Монтаж;
  • Замовлення виробу;
  • Монтаж.
На що слід звернути увагу під час вибору душової кабіни?

Розміри душової кабіни наводяться разом із порожком, розташованим навколо душової кабіни або перед дверима кабіни. Ширина поріжка 19 мм. Після віднімання ширини поріжка отримуємо зовнішні розміри скла. Точні розміри зовнішньої сторони скла наводяться на нашому сайті і в каталозі для кожного виробу в таблиці. Розміри позначаються буквами A і B. На лінії А завжди позначаються двері. Під час формування ухилу з зовнішньої сторони скла слід відняти товщину скла і з цієї точки почати формувати ухил. Найчастіше товщина скла становить 6 мм, але в нестандартних душових кабінах може використовуватися і скло товщиною 8 мм.

Чи підходять наші стандартні вироби для стандартних душових піддонів?

Стандартні вироби 80x80, 90x90, 100x100 підходять для монтажу на всіх душових піддонах відповідних розмірів. Під час замовлення п'ятикутних кабін слід зазначити, що потрібен виріб на піддоні. Також важливо, під час монтажу притискати піддон до пластини.

Як дізнатися ціну виробу?

Ціну виробу Ви можете дізнатися, надіславши нам запит ел. поштою sales@brastaglass.com. Ми порахуємо ціну пропозиції, що найбільше підходить для вас.

В який термін виготовляється виріб?

Деякі стандартні моделі є на складі і доставляються протягом 5 робочих днів. Інші вироби ми виготовляємо протягом 15–20 робочих днів після підтвердження замовлення. Ціна і терміни доставки узгоджуються індивідуально.

Де можна придбати деталі виробів Brasta Glass?

Замовлення приймаються ел. поштою sales@brastaglass.com. Доставка деталей на місце оплачується додатково.

UA BRASTA GLASS

На сторінці Brasta Glass використовуються чотири основні типи coockies.

Якщо Ви згодні з використанням cookies, натисніть кнопку «Згоден» або продовжуйте користуватися сторінкою. Свою згоду Ви можете відкликати в будь-який момент, змінивши установки свого браузера і видаливши записані coockies.