Класична колекція душових кабін ERDVĖ («ПРОСТІР»)

Колекція Erdvė – це поєднання скла та алюмінієвого профілю, в якому домінують скляні конструкції. Безрамні двері душа і неповністю обрамлені стінки роблять вироби колекції світлими і легкими.

У колекцію входять чотири моделі і їх нестандартні рішення, тобто моделі колекції, виготовлені за наданими клієнтом розмірами. Кожна з таких моделей створюється у співпраці з дизайнером інтер'єру і з урахуванням побажань клієнтів, тому вироби не тільки естетичні, але і функціональні.

Прямокутна душова кабіна Laima призначена для просторої ванної кімнати. Іноді жартома кажуть, що в цій кабіні можна танцювати удвох. Rasa – душова кабіна з двома дверима, тому вхід в кабіну просторіший і вільніший. П'ятикутна кабіна Vaiva економить простір кабіни і всієї ванної кімнати. Стінка для душу в ніші Svaja відокремить простір душа від решти ванної кімнати і пожвавить інтер'єр.

Скло душових кабін цієї колекції може бути прозорим, затемнене сірим, коричневим кольором, також скло може бути прикрашене орнаментом, може мати зеленуватий, синій відтінок. Профілі сірого кольору.

Переваги колекції:

  • Міцна конструкція душових кабін, оскільки для виготовлення кабін застосовуються надійні з'єднання, безпечне загартоване скло товщиною 6 мм і високоякісні механізми роликів. Розсувні дверцята рухаються за допомогою восьми кулястих роликів, виготовлених з нержавіючої сталі. 
  • У кабінах – спеціальна основа. Герметичність душових кабін забезпечує спеціально створена підстава душових кабін і стінок, що ідеально зливається з підлогою ванної кімнати. З точки зору оптимальної висоти кабін, її можна монтувати як на піддон, так і безпосередньо на підлогу ванної кімнати. Це не лише практично, але і зручно.
  • Вісім високоякісних роликів і алюмінієвий профіль спеціальної конструкції забезпечує легкий і рівномірний рух ковзних деталей, тому ці деталі прості у догляді. Аби ідеально вимити кабіну, розсувні двері можна без особливих зусиль вийняти.
Швидкі краплі
Декорування
Скло Secret
Палета скла
Стінка для ванни СВАЯ 2 Стінка для ванни СВАЯ 2

Стінка для ванни з розсувними дверима.

Більш детально
Душова кабіна ВАІВА Душова кабіна ВАІВА

П'ятикутна душова кабіна для маленьких, обмежених просторів.

Більш детально
Стінка для ванни СВАЯ 2 ПЛЮС Стінка для ванни СВАЯ 2 ПЛЮС

Стінка для ванни із двома розсувними дверима.

Більш детально
Стінка душової кабіни СВАЯ Стінка душової кабіни СВАЯ

Душова стінка з розсувними дверима для широких ніш.

Більш детально
Стінка душової кабіни СВАЯ ПЛЮС Стінка душової кабіни СВАЯ ПЛЮС

Душова стінка із двома розсувними дверима для дуже широких ніш.

Більш детально
Душова кабіна РАСА Душова кабіна РАСА

Чотирикутна душова кабіна з розсувними дверима для невеликих просторів.

Більш детально
Душова кабіна ЛАЙМА Душова кабіна ЛАЙМА

Душова кабіна з розсувними передніми дверима для просторих ванних кімнат.

Більш детально
UA BRASTA GLASS

На сторінці Brasta Glass використовуються чотири основні типи coockies.

Якщо Ви згодні з використанням cookies, натисніть кнопку «Згоден» або продовжуйте користуватися сторінкою. Свою згоду Ви можете відкликати в будь-який момент, змінивши установки свого браузера і видаливши записані coockies.