Нестандартні душові кабіни та стінки

Житлові рішення постійно вдосконалюються. З кожним днем вони стають різноманітнішими та інноваційнішими, вносячи ще більше різноманітності в домашній інтер'єр. Ванна кімната не є винятком. Ми прагнемо заохочувати індивідуальний стиль і не стримувати творчість, тому ми раді запропонувати серію нестандартних виробів. Пропоновані BRASTA GLASS нестандартні продукти можуть монтуватися навіть у найсучасніших ванних кімнатах. Досвід, накопичений за багато років, дозволяє гарантувати функціональність нестандартних душових кабін, а також міцність, яка не поступається нашим стандартним виробам.

Серія нестандартних душових кабін та перегородок – наша найбільша гордість та особливість.

Майже всі моделі душових кабін та перегородок BRASTA GLASS можуть виготовлятися, підлаштовуючись під Ваші потреби та бажання. Наш багаторічний досвід дозволяє не лише оцінити стабільність, практичність кабіни, що проектується, але також і її естетику. За більш ніж 25 років діяльності ми реалізували безліч складних рішень, тому можемо запропонувати Вам індивідуальні рішення для мансард, ніш, приміщень нестандартного планування.

У будь-якому випадку, коли Вам потрібне більш складне рішення для ніші, особливо простора кабіна з додатковими перегородками, або навпаки, знайти рішення для маленької ванної кімнати, потрібен буде індивідуальний нестандартний проект. Консультанти “Brasta Glass” допоможуть знайти найкраще рішення - спроектуємо та виготовимо виріб, підлаштований безпосередньо під Ваші потреби.

Фільтри
UA BRASTA GLASS

На сторінці Brasta Glass використовуються чотири основні типи coockies.

Якщо Ви згодні з використанням cookies, натисніть кнопку «Згоден» або продовжуйте користуватися сторінкою. Свою згоду Ви можете відкликати в будь-який момент, змінивши установки свого браузера і видаливши записані coockies.