Рішення для бізнесу

BRASTA GLASS – відображаємо Ваші очікування!

Вже третій десяток років ми є одним з найдосвідченіших і провідних постачальників рішень у сфері душових та перегородок у своєму регіоні. Наш асортимент – рішення в галузі санітарних душових, роздягальних, туалетів, а також скляних перегородок для Вашого підприємства, офісу чи будинку. Ми можемо забезпечити легко застосовні стандартні та нестандартні рішення у проектах високого рівня.

Ми пропонуємо всебічне обслуговування, що охоплює консультування, вимірювання на об'єкті, проектування, виробництво, монтаж, гарантійне та післягарантійне обслуговування на всій території Литви.

Ретельно відібрані для використання у виробництві матеріали відрізняються міцністю, вологостійкістю, стійкістю до механічних пошкоджень та легкістю у догляді. Також ми пропонуємо широкий асортимент кольорів поверхні, що дозволяє підібрати перегородки відповідно до індивідуальних потреб. Для перегородок душових та громадських туалетів використовується фурнітура із профілю з анодованого алюмінію та нержавіючої сталі.

Своїм клієнтам ми пропонуємо рамні або безрамні перегородки, які відрізняються відмінним естетичним виглядом, також візуально збільшують простір у приміщеннях, не перевантажуючи інтер'єр додатковими елементами.

Наші перегородки для душових або WC найчастіше монтуються у басейнах, школах, офісах, спортивних центрах, торгових центрах, виробничих приміщеннях та інших громадських місцях. Ваш сучасний відвідувач очікує від кімнати для перевдягання та санітарних приміщень не лише функціональності, а й ексклюзивного дизайну.

Дизайнери для своїх проектів із задоволенням вибирають нас, оскільки багаторічний досвід дозволяє гарантувати міцність та функціональність нестандартних рішень, і водночас пристосувати їх під потреби та бажання клієнтів. Створюючи якісні продукти та зав'язуючи міцні та довгострокові партнерські відносини, ми завжди готові задовольнити Ваші очікування та зростати разом.

Фільтри
UA BRASTA GLASS

На сторінці Brasta Glass використовуються чотири основні типи coockies.

Якщо Ви згодні з використанням cookies, натисніть кнопку «Згоден» або продовжуйте користуватися сторінкою. Свою згоду Ви можете відкликати в будь-який момент, змінивши установки свого браузера і видаливши записані coockies.