Рішення для міжнародних ринків

Успішний багаторічний досвід (з 1996 р.) на різних ринках дозволяє нам зрозуміти унікальні потреби клієнтів та запропонувати найкращі, залежно від країни чи регіону, варіанти рішень щодо обладнання ванної кімнати. Оскільки ми маємо дочірні підприємства та партнерів в Західній та Східній Європі, у Скандинавії, ми можемо гарантувати клієнтам повне обслуговування: від пропозиції ідеї щодо обладнання ванної кімнати, виконання вимірів, проектування, моделювання візуалізації, виробництва до доставки душової кабіни або стінки та професійного монтажу з 7-річною гарантією.

Наші вироби розробляються та виготовляються у Литві – центрі Європи, тому по всій Європі ми здійснюємо доставку виробів клієнтам у оптимально короткі терміни та з мінімальними транспортними витратами. Оскільки ми проектуємо та виробляємо самі, то можемо знайти рішення для приміщень з різноманітними розмірами та формами, а також запропонувати нестандартні душові кабіни там, де не вистачає місця для стандартної душової кабіни чи стінки, або є інші перешкоди для їх монтажу.

Нам довіряють як глави держав, так і такі відомі бренди, як: Hilton, Radisson Blu, Marriott, Ibis та ін. При співпраці з нами у вас з'явиться надійний та креативний партнер, а ваші клієнти будуть раді довговічним рішенням для душу, які вони рекомендуватимуть своїм дітям та друзям.

 

ПОЛУГИ

Приватні торгові марки

Ми контролюємо весь процес виробництва, кожен крок у сфері рішень по душам для дому, по легким перегородкам для душів та туалетів, скляним перегородкам для дому та громадських об'єктів, тому ви можете довірити нам виробництво вашої приватної торгової марки – від створення бренду до постачання та монтажу продукції.

Якщо ви хочете мати продукт нашої колекції виробів з приватною торговою маркою, ми можемо запропонувати вам різні варіанти співробітництва:

Ми можемо стати вашим стратегічним партнером у виробництві душових кабін, стінок, душових чи туалетних перегородок, скляних перегородок для дому чи громадських об'єктів.

Ми можемо розробити нові продукти, розширити наявний асортимент продукції.

Можемо використовувати вашу сировину або нашу власну.

Ми постійно удосконалюємо виробничі процеси, оптимізуємо консолідовані закупівлі сировини, тому ми маємо всі можливості для подальшого надання якісних послуг місцевим та міжнародним оптовикам та рітейлерам, а також іншим підприємствам.

UA BRASTA GLASS

На сторінці Brasta Glass використовуються чотири основні типи coockies.

Якщо Ви згодні з використанням cookies, натисніть кнопку «Згоден» або продовжуйте користуватися сторінкою. Свою згоду Ви можете відкликати в будь-який момент, змінивши установки свого браузера і видаливши записані coockies.